Official Babek Padar

عموما

درباره شاهزاده بابک

به وب سایت رسمی سلطان بابک میرزا خان كدجار، شاهزاده ایرانی خوش آمدید.
نام مدنی شاهزاده بابک، بابک پیتر پدار است.
شاهزاده بابک به عنوان شهروند ایرانی در تاریخ 11 ژوئن 1970 در برلین (غرب) آلمان زندگی می کرد. او پنجمین فرزند مستقیم H.I.M. فتح علی شاه قجار (املای انگلیسی: قاجار)، امپراتور ایران.
پدر او شاهزاده رمضان پدار بود که در تاریخ 1 مه، به عنوان یک شهروند ایرانی در باکو، آذربایجان متولد شد. او در تاریخ 16 ژانویه 2007 در برلین، آلمان، درگذشت. شاهزاده رامازان پدار در سال 1956 پس از مخالفت با رژیم پهلوی و به عنوان یک پیرو نخست وزیر مصدق در سال 1956 به آلمان پیوست. در زمان ورود به آلمان، او تنها 100 سهام خصوصی در ایالات متحده داشت. او بلافاصله شروع به کار سخت و سرمایه گذاری در املاک و مستغلات.
مادر او Mahindhht Padar، متولد به عنوان Mahindhht قطبی، متولد به عنوان یک شهروند ایرانی در 23 سپتامبر 1947 در اردبیل، ایران، دختر معروف معروف عباس قطبی. سرگرد عباس قطبی قهرمان جنگ بسیار تزئین شده بود. طی جنگ جهانی دوم، او چند عملیات علیه مهاجمان شوروی را اداره کرد. او بسیاری از نامه های دست نوشته ای از محمد رضا پهلوی دریافت کرده است و از وفاداری او قدردانی می کند.
شاهزاده بابک به مدرسه پزشکی، دانشکده دندانپزشکی و مدرسه روانشناسی رفت.
او در 8 دسامبر 1989 در برلین (غرب)، آلمان، با Leyla Padar ازدواج کرد. لیلا Padar به عنوان Leyla Tunc در 6 اکتبر 1972 در برلین (غرب)، آلمان به عنوان یک شهروند ترکیه متولد شد و پدر و مادر او از Corlu / Tekirdag، ترکیه است.
شاهزاده بابک و لیلا پدار دارای پسر و دختر هستند: شاهزاده عباس (متولد 18 اکتبر 1991 در برلین، آلمان) و شاهزاده فاطمه سوریا (متولد 24 نوامبر 1998 در برلین، آلمان).
شاهزاده بابک فارسی، ترکی، آذری، انگلیسی و آلمانی صحبت می کند.
دین او اسلام است!
نام مدنی شاهزاده بابک که در پاسپورت نوشته شده است، بابک پیتر پدار است. نام او به عنوان بابک پیتر پدار در پاسپورت ایرانی نوشته شده بود، اما به دلیل ناقص بودن، نام او به جای “بابک” توسط مقامات آلمانی پذیرفته شده به عنوان “بابک” بود. پس از کودتای نظامی علیه H.I.M. سلطان احمد شاه قجار در سال 1925، رضا خان، نگهبان سابق H.I.M. سلطان احمد شاه قجار، خود را شاه ایران اعلام کرد و اعلام کرد که همه ایرانیان باید نام های خانوادگی را برای اولین بار در تاریخ ایران حمل کنند. پس از آن رویداد غیرقانونی، Kadjar گزینه ای نبود.

نوشته‌های تازه

بایگانی‌ها

Image Widget

Video Widget

Text Widget

There are many variations of passages of Lorem Ipsum available, but the majority have suffered alteration in some form, by injected humour, or randomised words which don’t look even slightly believable.